Локо поднови тренировки

Лидерът в А група Локомотив Варна започна подготовката за втория дял на сезона. Въпреки лошите атмосферни условия момчетата на Никола Карастоянов нямат време за по- дълга ваканция тъй като ги чака натоварена програма, която включва и сблъсъци в Европа в края на другия месец. В отбора липсват националтие до 21 год. Михаил Пенев, Бранимир Балчев, прочети повече

Силен страт  на  Локомотив за Купата на България

Силен страт на Локомотив за Купата на България

Локомотив Варна започна защитата на Купата на България с убедителна победа срущу отбора на Шумен. Варненци надвиха своя домакин с 24:5 (11:3). Гостите се отличиха с добра игра в защита и допуснаха само 5 гола.  На четвъртфинала отборът на Никола Карастоянов ще срещне победителя от срещата между Мартен и Спартак Варна. Това бе началото на по прочети повече

Носителят на купата започва защитата на трофея

Носителят на Купата на България за последните два сезона Локомотив Варна започва защитата на трофея утре. Варненци ще гостуват на отбора на Шумен в повторение на миналогодишния полуфинал в турнира. Въпреки страхотната форма лидерът в А група няма право на подценяване на противника, защото много елитни отбори приключиха участието си за купата име прочети повече

Локомотив с трудна победа в Ловеч

2016-10-30 16:35:57 531

Локомотив направи най-слабият си мач от началото на сезона, като показа нулева концентрация и несериозно отношение към играта. Играчите на Локо имаха трудности през целият мач да отбележат сами на контраатака. След мача треньорът на Локомотив заяви : "Аз и момчетата се извиняваме на всички фенове на Локомотив както и на ръководството н прочети цялата статия.

Локо прегази Спартак

2016-10-22 19:12:14 1059

В мач от от 6-тия кръг на мъжкото хандбално първенство отбора на Локомотив разгроми градския съперник Спартак. От самото начало домакините поведоха в резултата и до края на мача не изпуснаха инициативата. Разликата в класите бе видима и срещата завърши при резултат 42:25. Така Локомотив остава на върха без загубена точка и с ма прочети цялата статия.

Локо приема Спартак

2016-10-21 22:38:51 784

На 22.октомври от 16 часа в зала Владислав, Локо приема градския съперник Спартак. В двата отбора има кадрови проблеми, но все пак това е битката за Варна и вярваме, че ще има истински спектакъл! Двата отбора са напълно мотивирани и със сигурност ще хвърлят всички сили в мача! прочети цялата статия.

Локомотив срещу англичани в Европа

2016-08-09 15:37:26 722

Локомотив(Варна) ще приеме английският Кеймбридж в мач от третия кръг на Чалъндж Къп. Варненци са имали срещи и с други английски отбори като през сезон 2009-2010 побеждават Манчестър с 22-29 (13-14) в Луганск, Украйна отново за турнира Чалъндж Къп - кръг 2.   Срещите се проведат в през ноември като се очаква по граф прочети цялата статия.

Локо и Фрегата на финал

2016-05-20 17:43:28 563

Възпитаниците на Никола Карастоянов преодоляха полуфиналният плейоф срещу Спартак(Варна) и с общ резултат 2-1 се класираха на финал. Въпреки изненадващата загуба във втория мач локомотивци бяха максимално концентрирани в третата среща и заслужено спечелиха в сериите. В другият полуфинален плейоф очаквано Фрегата(Бургас) надделя над Добру прочети цялата статия.

Локо поведе в сериите

2016-05-09 18:04:21 634

Локомотив (Варна) поведе в полуфиналните серии като надделя над градския си съперник Спартак(Варна). И двата отбора показаха стойностен хандбал , мач , достоен за финал. Носителите на Купата показаха здрава игра в защита и с блестящи изяви на вратата на Михаил Пенев не оставиха да бъдат изненадани от спартаклии. Срещата започна равностой прочети цялата статия.

Рутинни победи за Локомотив

2016-02-17 19:37:21 921

Локомотив (Варна) продължава без загуба в първенството като записа 10-та поредна победа от старта на кампанията.Възпитаниците на Никола Карастоянов победиха Локомотив(Горна Оряховица) в тренировъчно темпо като не допуснаха да бъдат изненадани в нито един момент от срещата. Варненци победиха с 18-26 (9-15) и са на първо място в класиранет прочети цялата статия.

Първа победа за Локо през новата година

2016-01-23 21:24:36 591

Локомотив продължава напред за Купата на България след като се наложи със 29-14 (12-5) срещу Пирин (Гоце Делчев).Възпитаниците на Никола Карастоянов надиграха тотално домакина в срещата.Без никакви проблеми железничари дръпнаха с 10-3 десет минути преди края на първата част и донякъде обезвериха отбора на Пирин.В крайна сметка първото полувреме прочети цялата статия.