Локо поднови тренировки

Лидерът в А група Локомотив Варна започна подготовката за втория дял на сезона. Въпреки лошите атмосферни условия момчетата на Никола Карастоянов нямат време за по- дълга ваканция тъй като ги чака натоварена програма, която включва и сблъсъци в Европа в края на другия месец. В отбора липсват националтие до 21 год. Михаил Пенев, Бранимир Балчев, прочети повече

Силен страт  на  Локомотив за Купата на България

Силен страт на Локомотив за Купата на България

Локомотив Варна започна защитата на Купата на България с убедителна победа срущу отбора на Шумен. Варненци надвиха своя домакин с 24:5 (11:3). Гостите се отличиха с добра игра в защита и допуснаха само 5 гола.  На четвъртфинала отборът на Никола Карастоянов ще срещне победителя от срещата между Мартен и Спартак Варна. Това бе началото на по прочети повече

Носителят на купата започва защитата на трофея

Носителят на Купата на България за последните два сезона Локомотив Варна започва защитата на трофея утре. Варненци ще гостуват на отбора на Шумен в повторение на миналогодишния полуфинал в турнира. Въпреки страхотната форма лидерът в А група няма право на подценяване на противника, защото много елитни отбори приключиха участието си за купата име прочети повече

НСА не успя да развали празника на Локо

2013-11-11 20:57:32 809

Локомотив (Варна) победи НСА(София) с 31-29(17-12) в най-интересният мач от кръга и така се нареди плътно зад Фрегата в класирането. Мачът започна слабо за локомотивци и играчите на Емил Аврамов успяха да натрупат лека преднина до 15-тата минута.Само добрата игра на в защита на железничари и феноменални спасявания на стража на Локомотив прочети цялата статия.

Добруджа се изпоти срещу Интер

2013-11-11 20:35:30 778

Добруджа изправи косите на феновете си до последният съдийски сигнал след като се наложи трудно над Интер-Академик(Благоевград).Играчите на Георги Андреев не успяха да запазят концентрацията си през цялото време,както и червения картон на Венцислав Петров получи директен червен картон след като спря контра-атака на Интер-Академик по опасен начин прочети цялата статия.

Локо надви Спартак в инфарктен мач

2013-11-03 18:54:35 1906

Дербито между двата варненски тима винаги е носело невероятни емоции за зрителите наблюдаващи срещата като и този път традицията не изневери и всички в залата станаха свидетели на изключителна битка и инфарктни моменти. Срещата започна абсолютно равностойно като първите атаки на Спартак винаги завършваха с дузпа и играчите на Пенко Злате прочети цялата статия.

Добруджа прегази НСА

2013-11-02 15:51:14 1367

НСА не успя да продължи победният си ход в първенството и записа втора загуба този път у дома срещу защитаващия титлата си тим на Добруджа(Добрич).Въпреки тежките условия за играчите на Георги Андреев,които бяха принудени да пътуват часове преди мача и да нямат време да се възстановят,те успяха да надделеят над тежкия съперник и така се върнаха прочети цялата статия.

Добруджа ще гони първа победа

2013-11-01 21:42:11 941

Шампионът от миналата година Добруджа(Добрич) гостува на НСА(София) в Събота от 14:00 в обновената зала на спортния комплекс на НСА.Добруджа ще пътува в деня на мача като това може би ще окаже влияние върху играчите на отбора.Георги Андреев ще може да разчита на всичките си състезатели като под въпрос е Красимир Коев ,който не е възстановен напъ прочети цялата статия.

Фрегата подчини Интер у дома

2013-10-28 09:15:56 433

Фрегата(Бургас) нанесе първа загуба на Интер-Академик(Благоевград) и се върна към победният си ход след като миналият кръг НСА(София) се оказа препъни камък за бургазлии.Срещата започна с тотално превъзходство на домакините от Бургас.Треньорът Никола Добрев успя да използва почти всички от наличните си състезатели и така донякъде да предпази от прочети цялата статия.

Осъм с трета поредна загуба

2013-10-28 09:06:10 527

Играчите на Осъм(Ловеч) записаха трета поредна загуба от състава на Левски(Българене) с 29-25.Двубоят започна изключтелно равностойно.Играчите на Осъм търсеха победния път още от самото начало ,но на полувремето двата тима се отеглиха при равенство 12-12.Втората част ловчанлии започнаха да притискат своя съперник и това даде ефект.Тимът от градъ прочети цялата статия.

Спартак и Добруджа не се победиха

2013-10-26 18:32:23 467

Шампионите от миналата година Добруджа и носителят на Купата на България Спартак  не успяха да се победят в изключително равностоен мач игран пред пълни трибуни в Добрич.Никой от двата отбора не успя да вземе решаващ аванс.Полувремето дойде при резултат 14-14 като домакините може малко да съжаляват след като имаха някои добри положения ,но прочети цялата статия.