През изминалия уикенд бе изтеглен жребия за финалния турнир за Купата на България за ЮМВ.
Отборът, воден от Йордан Попов, попадна в група Б заедно с отборите на водача в зона “Витоша”- “Спортист Кремиковци 2018” и обичайно силният отбор на “Чардафон” Габрово. 💪🏻
В другата група пък настоящият носител на трофея- “Етър 64” ще спори с тимовете на “Труд” и “Интер” Благоевград, които са финалисти от държавното първенство за момчета до 12 години от изминалото лято. 🤯
🗓️Турнирът е в периода 07-08 февруари и ще се проведе в мултифункционалната зала на Първа езикова гимназия във Варна. Програма и подробности за мачовете очаквайте на нашата страница! ❤️🖤❤️🖤Елате и подкрепете момчетата! Те го заслужават 👏🏻💪🏻